partner

KPMG

KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od ponad 30 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski.

Naszą przewagą jest wiedza ponad 207 000 pracowników w 153 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

W KPMG wiemy, jak bardzo, obok wiedzy teoretycznej, potrzebne są praktyczne umiejętności. Wiedza naszych pracowników to wartość, którą przekazujemy potencjalnym kandydatom już podczas studiów. Aktywnie współpracujemy ze środowiskiem akademickim w całej Polsce, aby jak najlepiej przygotować młodych ludzi do wejścia na rynek pracy. Mamy realny wpływ na kształcenie najlepszych kandydatów poprzez praktyczne uzupełnienie ich wiedzy akademickiej. Oferujemy szereg programów rozwojowych i szkoleniowych dedykowanych studentom i absolwentom uczelni wyższych.